3 results in search
45 photos
3548 FAIR OAKS LANE LONGBOAT KEY FL 34228
$2,895,000
-$100,000
Beds: 4
Baths: 5
Sq Ft:
Days on Market: 99
Open: 5/17/26 1 PM - 3 PM

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
43 photos
3598 FAIR OAKS LANE LONGBOAT KEY FL 34228
$2,795,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 95

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
3240 GULF OF MEXICO DRIVE #B402 LONGBOAT KEY FL 34228
$895,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 64

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment