25 results in search
64 photos
309 HIDDEN LAKE DRIVE BRANDON FL 33511
$1,125,000
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 335

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
87 photos
107 FALLING WATER DRIVE BRANDON FL 33511
$1,070,000
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft:
Days on Market: 211

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
57 photos
174 HIDDEN ESTATES COURT BRANDON FL 33511
$1,019,990
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 369
Open: 5/17/26 12 PM - 5:30 PM

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
166 HIDDEN ESTATES COURT BRANDON FL 33511
$999,990
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 356
Open: 5/17/26 12 PM - 5:30 PM

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
79 photos
1014 SONESTA AVENUE BRANDON FL 33511
$849,000
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft:
Days on Market: 2

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
65 photos
291 MOSSY RIVER COURT BRANDON FL 33511
$834,000
-$35,000
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 203

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
46 photos
805 VISCOUNT STREET BRANDON FL 33511
$825,000
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft:
Days on Market: 19

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
55 photos
212 EXCALIBUR COURT BRANDON FL 33511
$749,900
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 38

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
142 BARRINGTON DRIVE BRANDON FL 33511
$665,000
-$34,000
Beds: 5
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 68

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
2906 HILLSIDE RAMBLE DRIVE BRANDON FL 33511
$650,000
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 5

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
1952 FRUITRIDGE STREET BRANDON FL 33510
$640,000
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 106

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
911 CENTERBROOK DRIVE BRANDON FL 33511
$629,900
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 2

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
68 photos
918 ACADEMY DRIVE BRANDON FL 33511
$615,000
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 94

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
1635 LEDGESTONE DRIVE BRANDON FL 33511
$608,000
-$7,000
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 40

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
871 VINO VERDE CIRCLE BRANDON FL 33511
$565,000
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 60

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
3023 MINUTEMAN LANE BRANDON FL 33511
$520,000
-$5,000
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 96

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
1318 HATCHER LOOP DRIVE BRANDON FL 33511
$500,000
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 38

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
19 photos
No Address Listed BRANDON FL 33510
$499,999
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 208

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
1012 OLIVETO VERDI COURT BRANDON FL 33511
$489,500
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 55

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
808 COULTER PL BRANDON FL 33511
$489,000
-$10,000
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 53

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
25 photos
2927 MINUTEMAN LANE BRANDON FL 33511
$455,000
-$9,000
Beds: 5
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 121

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
69 photos
603 ROYAN WAY BRANDON FL 33511
$449,000
-$36,000
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 54

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
17 photos
950 TERRA VISTA STREET BRANDON FL 33511
$409,900
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 128

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment