154 results in search
61 photos
1198 MANDALAY POINT CLEARWATER FL 33767
$37,500,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 805

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
1114 MANDALAY POINT CLEARWATER BEACH FL 33767
$16,750,000
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft:
Days on Market: 304

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
100 photos
2000 PARK STREET ST PETERSBURG FL 33710
$15,100,000
Beds: 5
Baths: 6
Sq Ft:
Days on Market: 30

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
54 photos
1571 OCEANVIEW DRIVE ST PETERSBURG FL 33715
$11,000,000
Beds: 7
Baths: 11
Sq Ft:
Days on Market: 487

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
70 photos
236 HOWARD DRIVE BELLEAIR BEACH FL 33786
$8,750,000
Beds: 5
Baths: 6
Sq Ft:
Days on Market: 18

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
90 photos
5237 61ST AVENUE ST PETERSBURG FL 33715
$7,950,000
Beds: 4
Baths: 5
Sq Ft:
Days on Market: 221

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
93 photos
964 MONTE CRISTO BOULEVARD TIERRA VERDE FL 33715
$7,850,000
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft:
Days on Market: 86

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
82 photos
17824 LEE AVENUE REDINGTON SHORES FL 33708
$7,495,000
Beds: 5
Baths: 6
Sq Ft:
Days on Market: 248

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
94 photos
100 1ST AVENUE #3905 ST PETERSBURG FL 33701
$7,000,000
Beds: 3
Baths: 5
Sq Ft:
Days on Market: 328

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
100 photos
105 9TH STREET TIERRA VERDE FL 33715
$6,999,000
Beds: 4
Baths: 6
Sq Ft:
Days on Market: 248

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
97 photos
951 S BAYSHORE BOULEVARD SAFETY HARBOR FL 34695
$6,995,000
-$205,000
Beds: 5
Baths: 6
Sq Ft:
Days on Market: 95

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
65 photos
391 12TH AVENUE INDIAN ROCKS BEACH FL 33785
$6,790,000
Beds: 6
Baths: 7
Sq Ft:
Days on Market: 105

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
100 photos
20052 GULF BOULEVARD INDIAN SHORES FL 33785
$6,700,000
Beds: 6
Baths: 6
Sq Ft:
Days on Market: 649

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
90 photos
20051 GULF BOULEVARD INDIAN SHORES FL 33785
$6,700,000
Beds: 6
Baths: 6
Sq Ft:
Days on Market: 649

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
98 photos
780 ELDORADO AVENUE CLEARWATER FL 33767
$6,700,000
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft:
Days on Market: 653

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
72 photos
445 129TH AVENUE MADEIRA BEACH FL 33708
$6,700,000
Beds: 5
Baths: 6
Sq Ft:
Days on Market: 235

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
96 photos
12650 7TH STREET TREASURE ISLAND FL 33706
$6,500,000
Beds: 4
Baths: 7
Sq Ft:
Days on Market: 375

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
16000 GULF BOULEVARD REDINGTON BEACH FL 33708
$6,250,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 101

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
64 photos
2087 MICHIGAN AVENUE ST PETERSBURG FL 33703
$5,950,000
Beds: 5
Baths: 6
Sq Ft:
Days on Market: 333

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
87 photos
402 HILLSBOROUGH STREET PALM HARBOR FL 34683
$5,950,000
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft:
Days on Market: 39

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
56 photos
460 COFFEE POT RIVIERA ST PETERSBURG FL 33704
$5,895,000
Beds: 4
Baths: 6
Sq Ft: