167 results in search
41 photos
3007 CEDORA TERRACE SEBRING FL 33870
$535,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 90

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
5 photos
8753 COSTADO STREET SEBRING FL 33872
$525,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 95

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
2009 FLOWER TERRACE SEBRING FL 33875
$495,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 37

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
1407 INDIAN DRIVE SEBRING FL 33875
$475,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 126

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
63 photos
1906 SUNRISE DRIVE SEBRING FL 33872
$445,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 51

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
4300 CREMONA DRIVE SEBRING FL 33872
$424,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 191

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
4710 TARREGA STREET SEBRING FL 33872
$379,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 5

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
3715 SEBRING PARKWAY SEBRING FL 33870
$375,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 32

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
46 photos
2926 MEADOWOOD LANE SEBRING FL 33875
$369,999
-$5,001
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 128

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
9210 COUNTY ROAD 635 SEBRING FL 33875
$369,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 65

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
814 DACHSHUND ROAD SEBRING FL 33870
$350,000
-$100,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 45

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
16 photos
7317 LIME TREE COURT SEBRING FL 33876
$350,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 3

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
15 photos
7435 CASILLA STREET SEBRING FL 33872
$350,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 110

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
7000 WOODMONT COURT SEBRING FL 33876
$349,900
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 68

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
44 photos
5400 LAFAYETTE AVENUE SEBRING FL 33875
$349,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 559

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
2 photos
4640 SAN LORENZO DRIVE SEBRING FL 33872
$344,900
-$5,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 245

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
23 photos
4457 ROMANO STREET SEBRING FL 33872
$344,900
-$5,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 209

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
2 photos
4649 BOSTON STREET SEBRING FL 33872
$341,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 95

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment