47 results in search
100 photos
2000 PARK STREET ST PETERSBURG FL 33710
$15,100,000
Beds: 5
Baths: 6
Sq Ft:
Days on Market: 32

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
54 photos
1571 OCEANVIEW DRIVE ST PETERSBURG FL 33715
$11,000,000
Beds: 7
Baths: 11
Sq Ft:
Days on Market: 489

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
90 photos
5237 61ST AVENUE ST PETERSBURG FL 33715
$7,950,000
Beds: 4
Baths: 5
Sq Ft:
Days on Market: 223

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
94 photos
100 1ST AVENUE #3905 ST PETERSBURG FL 33701
$7,000,000
Beds: 3
Baths: 5
Sq Ft:
Days on Market: 330

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
64 photos
2087 MICHIGAN AVENUE ST PETERSBURG FL 33703
$5,950,000
Beds: 5
Baths: 6
Sq Ft:
Days on Market: 335

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
56 photos
460 COFFEE POT RIVIERA ST PETERSBURG FL 33704
$5,895,000
Beds: 4
Baths: 6
Sq Ft:
Days on Market: 25

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
71 photos
6199 54TH STREET ST PETERSBURG FL 33715
$5,750,000
Beds: 5
Baths: 6
Sq Ft:
Days on Market: 175

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
96 photos
7800 9TH AVENUE ST PETERSBURG FL 33707
$5,750,000
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft:
Days on Market: 109

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
83 photos
2081 MICHIGAN AVENUE ST PETERSBURG FL 33703
$5,590,000
Beds: 5
Baths: 6
Sq Ft:
Days on Market: 440

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
86 photos
6152 52ND STREET ST PETERSBURG FL 33715
$5,250,000
Beds: 6
Baths: 7
Sq Ft:
Days on Market: 211

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
75 photos
370 BELLEAIR DRIVE ST PETERSBURG FL 33704
$4,950,000
-$300,000
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft:
Days on Market: 45

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
92 photos
5212 62ND AVENUE ST PETERSBURG FL 33715
$4,500,000
Beds: 6
Baths: 7
Sq Ft:
Days on Market: 90

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
53 photos
2071 ILLINOIS AVENUE ST PETERSBURG FL 33703
$4,250,000
Beds: 5
Baths: 6
Sq Ft:
Days on Market: 12

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
4635 DOLPHIN CAY LANE ST PETERSBURG FL 33711
$4,100,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 104

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
76 photos
4916 62ND AVENUE ST PETERSBURG FL 33715
$3,840,000
Beds: 4
Baths: 6
Sq Ft:
Days on Market: 206

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
86 photos
7822 CAUSEWAY BOULEVARD ST PETERSBURG FL 33707
$3,395,000
Beds: 4
Baths: 5
Sq Ft:
Days on Market: 12

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
609 ALDA WAY ST PETERSBURG FL 33704
$3,300,000
Beds: 6
Baths: 6
Sq Ft:
Days on Market: 76

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
7981 2ND AVENUE ST PETERSBURG FL 33707
$3,190,000
Beds: 4
Baths: 5
Sq Ft:
Days on Market: 48

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
20 photos
1843 BAYOU GRANDE BOULEVARD ST PETERSBURG FL 33703
$2,999,999
Beds: 4
Baths: 5
Sq Ft:
Days on Market: 27

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
44 photos
125 ALMEDO WAY WAY ST PETERSBURG FL 33704
$2,899,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 17