168 results in search
87 photos
416 BAYCREST DRIVE VENICE FL 34285
$2,999,999
Beds: 4
Baths: 5
Sq Ft:
Days on Market: 423

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
54 photos
318 NASSAU STREET VENICE FL 34285
$2,650,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 163

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
61 photos
746 EAGLE POINT DRIVE VENICE FL 34285
$1,995,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 58

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
53 photos
608 GARDENIA DRIVE VENICE FL 34285
$1,699,000
Beds: 4
Baths: 5
Sq Ft:
Days on Market: 40

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
68 photos
9150 DEER COURT VENICE FL 34293
$1,675,000
Beds: 4
Baths: 5
Sq Ft:
Days on Market: 8

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
53 photos
15 GULF MANOR DRIVE VENICE FL 34285
$1,600,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 57

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
56 photos
18035 HOME RUN DRIVE VENICE FL 34293
$1,575,000
-$75,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 45
Open: 5/17/26 1 PM - 4 PM

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
99 photos
181 S AUBURN ROAD VENICE FL 34292
$1,500,000
Beds: 4
Baths: 5
Sq Ft:
Days on Market: 392

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
99 photos
12842 PINNACLE LANE VENICE FL 34293
$1,500,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 8
Open: 5/17/26 1 PM - 4 PM

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
18185 HOME RUN DRIVE VENICE FL 34293
$1,459,369
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 47
Open: 5/17/26 12 PM - 3 PM

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
96 photos
12866 PINNACLE LANE VENICE FL 34293
$1,400,000
-$50,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 32

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
72 photos
620 CORNWELL ON THE GULF VENICE FL 34285
$1,390,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 4

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
6 photos
11300 BLISSBY STREET VENICE FL 34293
$1,334,348
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 109

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
8 photos
17553 FOXTAIL LOOP VENICE FL 34293
$1,329,990
$30,000
Beds: 4
Baths: 5
Sq Ft:
Days on Market: 22

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
91 photos
10832 WHISK FERN DRIVE VENICE FL 34293
$1,300,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 35

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
9110 DEER COURT VENICE FL 34293
$1,295,000
-$80,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 27

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
11245 BLISSBY STREET VENICE FL 34293
$1,287,138
Beds: 4
Baths: 5
Sq Ft:
Days on Market: 12

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
19 photos
13330 AMARGO COURT VENICE FL 34293
$1,254,800
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 74

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
80 photos
10706 IRONBRIDGE DRIVE VENICE FL 34293
$1,249,500
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 32
Open: 5/16/26 1 PM - 4 PM,
5/17/26 1 PM - 4 PM

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
84 photos
13349 VERANDI STREET VENICE FL 34293
$1,200,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 30

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
75 photos
12299 WELLEN GOLF STREET VENICE FL 34293
$1,150,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 30

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
2602 FIRETREE LANE VENICE FL 34292
$1,100,000
-$50,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 34
Open: 5/16/26 2 PM - 4 PM

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
72 photos
21244 HOLMES CIRCLE VENICE FL 34293
$1,099,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 29

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
8 photos
17802 BLUE HESPHER DRIVE VENICE FL 34293
$1,074,990
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 7

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
21265 HOLMES CIRCLE VENICE FL 34293
$1,062,990
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 60

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
13350 CAMPANILE COURT VENICE FL 34293
$1,050,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 135

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
24 photos
17831 MACARTHUR LOOP VENICE FL 34293
$1,034,965
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 38

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
92 photos
20123 PASSAGIO DRIVE VENICE FL 34293
$999,850
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 78
Open: 5/17/26 1 PM - 4 PM

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
86 photos
1251 TUSCANY BOULEVARD VENICE FL 34292
$985,450
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 60

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
73 photos
1129 RIVIERA STREET VENICE FL 34285
$980,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 24

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment