24 results in search
54 photos
500 S RIVERSIDE DRIVE NEW SMYRNA BEACH FL 32168
$1,395,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 167

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
90 photos
532 FAULKNER STREET NEW SMYRNA BEACH FL 32168
$1,375,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 10

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
57 photos
536 FAULKNER STREET NEW SMYRNA BEACH FL 32168
$899,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 410

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
70 photos
7 NEPTUNE PARK DR. ORMOND BEACH FL 32176
$819,000
-$10,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 177

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
79 photos
4611 GRAND AVENUE DE LEON SPRINGS FL 32130
$539,900
-$10,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 62
Open: 5/16/26 10 AM - 1 PM

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
57 photos
1415 STONE TRAIL ENTERPRISE FL 32725
$499,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 79

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
22 photos
131 PLAZA LANE EDGEWATER FL 32132
$449,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft:
Days on Market: 2

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
186 BIRCHMONT DRIVE DELAND FL 32724
$439,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 8

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
69 photos
373 HANG LOOSE WAY DAYTONA BEACH FL 32124
$409,900
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 66

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
62 photos
189 HANG LOOSE WAY DAYTONA BEACH FL 32124
$399,900
-$8,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 93

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
71 photos
198 GYPSY PALACE LANE DAYTONA BEACH FL 32124
$394,900
-$5,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 115

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
52 photos
3328 MARSILI AVENUE NEW SMYRNA BEACH FL 32168
$379,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 169

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
74 photos
444 LIME AVENUE DAYTONA BEACH FL 32124
$369,900
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 46

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
73 photos
224 GYPSY PALACE LANE DAYTONA BEACH FL 32124
$367,900
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 22

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
61 photos
409 HIGH TIDE LANE DAYTONA BEACH FL 32124
$361,900
-$8,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 20
Open: 5/17/26 11 AM - 1 PM

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
331 COOL WATERS WAY DAYTONA BEACH FL 32124
$359,900
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 12

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
11 photos
927 AZALEA WALK CIRCLE DELAND FL 32724
$323,500
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 126

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
21 photos
685 EAGLE WATCH ROAD OAK HILL FL 32759
$314,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 57

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
388 N GLENCOE ROAD NEW SMYRNA BEACH FL 32168
$299,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft:
Days on Market: 117

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
470 LIU LANE DELAND FL 32724
$299,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 147

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
24 photos
257 S GULL DRIVE DAYTONA BEACH FL 32119
$299,000
-$900
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 181

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
2021 INDIA PALM DRIVE EDGEWATER FL 32141
$275,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 40

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
27 photos
319 W UNIVERSITY AVENUE DELAND FL 32720
$225,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft:
Days on Market: 85

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
421 PLEASANT STREET LAKE HELEN FL 32744
$219,900
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft:
Days on Market: 89

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment