10 results in search
17 photos
13798 74TH AVENUE SEMINOLE FL 33776
$1,195,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 70

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
7 photos
13798 74TH AVENUE SEMINOLE FL 33776
$1,195,000
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 17

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
64 photos
13837 76TH AVENUE SEMINOLE FL 33776
$915,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 131

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
13734 76TH AVENUE SEMINOLE FL 33776
$914,900
-$100
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 210

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
57 photos
13781 74TH AVENUE SEMINOLE FL 33776
$775,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 33

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
13917 76TH TERRACE SEMINOLE FL 33776
$755,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 38

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
27 photos
7684 OAKHURST ROAD SEMINOLE FL 33776
$490,990
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 94

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
15 photos
74TH AVENUE SEMINOLE FL 33776
$397,000
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 635

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
13 photos
77TH AVENUE SEMINOLE FL 33776
$325,000
-$5,000
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 126

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
55 photos
13800 PARK BOULEVARD #101 SEMINOLE FL 33776
$65,520 / mo
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 76

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment