5 results in search
26 photos
1960 UNION STREET #25 CLEARWATER FL 33763
$199,500
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 549

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
1960 UNION STREET #41 CLEARWATER FL 33763
$194,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 135

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
16 photos
1960 UNION STREET #22 CLEARWATER FL 33763
$170,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 65

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
23 photos
1960 UNION STREET #28 CLEARWATER FL 33763
$164,900
-$5,100
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 46

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
11 photos
1960 UNION STREET #5 CLEARWATER FL 33763
$1,350 / mo
$100
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 54

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment