32 results in search
36 photos
548 REGATTA WAY BRADENTON FL 34208
$1,499,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 12

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
49 photos
4741 MAINSAIL DRIVE BRADENTON FL 34208
$1,450,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 33

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
57 photos
4778 MAINSAIL DRIVE BRADENTON FL 34208
$1,299,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 110

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
68 photos
4527 BLUE MARLIN DRIVE BRADENTON FL 34208
$1,299,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 6

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
78 photos
4627 BARRACUDA DRIVE BRADENTON FL 34208
$1,199,000
-$26,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 85

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
63 photos
4611 SHARK DRIVE BRADENTON FL 34208
$1,195,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 100

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
69 photos
4306 BARRACUDA DRIVE BRADENTON FL 34208
$1,149,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 339

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
24 photos
4741 PINNACLE DRIVE BRADENTON FL 34208
$1,099,000
-$26,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 180

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
4603 4TH AVENUE BRADENTON FL 34208
$1,098,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 94

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
4612 BARRACUDA DRIVE BRADENTON FL 34208
$955,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 208

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
63 photos
202 AMERICAS CUP BOULEVARD BRADENTON FL 34208
$949,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 145

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
69 photos
4707 CLIPPER DRIVE BRADENTON FL 34208
$899,999
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 134

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
54 photos
4739 COMPASS DRIVE BRADENTON FL 34208
$875,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 82

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
46 photos
4528 BLUE MARLIN DRIVE BRADENTON FL 34208
$870,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 116

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
45 photos
3712 5TH AVENUE BRADENTON FL 34208
$850,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 98

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
52 photos
204 AMERICAS CUP BOULEVARD BRADENTON FL 34208
$849,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 96

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
58 photos
302 AMERICAS CUP BOULEVARD BRADENTON FL 34208
$829,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 138

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
4715 HALYARD DRIVE BRADENTON FL 34208
$825,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 270

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
54 photos
4735 SPINNAKER DRIVE BRADENTON FL 34208
$814,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 32

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
52 photos
4743 SPINNAKER DRIVE BRADENTON FL 34208
$799,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 62

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
46 photos
4716 PINNACLE DRIVE BRADENTON FL 34208
$799,000
Beds: 2
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 232

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
4616 BLUE MARLIN DRIVE BRADENTON FL 34208
$775,000
-$24,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 108

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
100 photos
4720 CLIPPER DRIVE BRADENTON FL 34208
$769,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 34

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
53 photos
201 AMERICAS CUP BOULEVARD BRADENTON FL 34208
$665,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 123

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
4415 BARRACUDA DRIVE BRADENTON FL 34208
$649,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 262

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
82 photos
309 AMERICAS CUP BOULEVARD BRADENTON FL 34208
$599,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 20

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
63 photos
4603 4TH AVENUE BRADENTON FL 34208
$574,900
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 98

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
6 photos
4623 3RD AVENUE BRADENTON FL 34208
$450,000
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 72

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
72 photos
4503 4TH AVENUE DRIVE BRADENTON FL 34208
$415,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 6

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
4615 4TH AVENUE DRIVE BRADENTON FL 34208
$4,700 / mo
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 56

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment