200 results in search
1 photos
37920 RICKER DRIVE LADY LAKE FL 32159
$4,000,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 0

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
68 photos
39851 & 39855 DARLINGTON AVENUE LADY LAKE FL 32159
$2,135,000
Beds: 5
Baths: 6
Sq Ft:
Days on Market: 191

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
82 photos
5235 GREENS DRIVE LADY LAKE FL 32159
$1,200,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 308

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
63 photos
38922 ELLA DRIVE LADY LAKE FL 32159
$900,000
Beds: 4
Baths: 5
Sq Ft:
Days on Market: 129

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
39636 CAROLINA AVENUE LADY LAKE FL 32159
$895,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 422

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
7 HICKORY HEAD HAMMOCK THE VILLAGES FL 32159
$874,500
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 57

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
61 photos
39654 GROVE HEIGHTS LADY LAKE FL 32159
$799,900
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 21

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
49 photos
956 CLUB CRESSWIND DRIVE LADY LAKE FL 32159
$739,990
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 194

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
54 photos
6120 LANDINGS BOULEVARD LADY LAKE FL 32159
$739,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 27

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
43 photos
2105 ZARAGOZA PLACE THE VILLAGES FL 32159
$725,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 21

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
46 photos
1738 AUGUSTINE DRIVE THE VILLAGES FL 32159
$725,000
-$25,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 38

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
7373 CIRCLE DRIVE LADY LAKE FL 32159
$724,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 20

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
62 photos
5084 GREENS DRIVE LADY LAKE FL 32159
$711,150
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 21

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
98 photos
5517 MEADOW HILL LOOP LADY LAKE FL 32159
$710,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 2

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
65 photos
39513 HILLRISE LANE LADY LAKE FL 32159
$689,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 94

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
93 photos
6008 APEX WAY LADY LAKE FL 32159
$675,000
-$25,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 321

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
4560 HIGHCREST VIEW LADY LAKE FL 32159
$675,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 135

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
5132 GREENS DRIVE LADY LAKE FL 32159
$674,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 10

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
1988 PALO ALTO AVENUE THE VILLAGES FL 32159
$665,000
-$15,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 120

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
39407 TREELINE DRIVE LADY LAKE FL 32159
$650,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 67

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
2160 MADERO DRIVE THE VILLAGES FL 32159
$650,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 3

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
2917 LAKE GRIFFIN ROAD LADY LAKE FL 32159
$649,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 62

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
5096 GREENS DRIVE LADY LAKE FL 32159
$645,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 97

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
2054 PALO ALTO AVENUE THE VILLAGES FL 32159
$639,500
-$10,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 226

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
39742 GELLA WAY LADY LAKE FL 32159
$625,000
-$64,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 159

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
1514 CERVANTES PLACE THE VILLAGES FL 32159
$625,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 152

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
39500 HILLRISE LANE LADY LAKE FL 32159
$623,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 172

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
52 photos
6053 SPINNAKER LOOP LADY LAKE FL 32159
$619,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 61

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
52 photos
39634 GROVE HEIGHTS LADY LAKE FL 32159
$619,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 73

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment