200 results in search
8 photos
8002 N FLORIDA AVENUE TAMPA FL 33604
$1,999,999
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 34

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
22 photos
6304 N FLORIDA AVENUE TAMPA FL 33604
$1,950,000
-$250,000
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 309

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
4 photos
314 W NORTH STREET TAMPA FL 33604
$1,800,000
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 211

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
78 photos
7214 N OLA AVENUE TAMPA FL 33604
$1,799,999
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 137

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
91 photos
6907 N BOULEVARD TAMPA FL 33604
$1,650,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 160

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
63 photos
3203 E YUKON STREET TAMPA FL 33604
$1,620,000
Beds: 8
Baths: 7
Sq Ft:
Days on Market: 271

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
64 photos
3203 E YUKON STREET TAMPA FL 33604
$1,620,000
Beds: 0
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 16

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
13 photos
7224 N OLA AVENUE TAMPA FL 33604
$1,600,000
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 473

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
715 WEST WATERS AVENUE TAMPA FL 33604
$1,595,000
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 1093

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
90 photos
8202 N ARMENIA AVENUE #B TAMPA FL 33604
$1,550,000
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 113

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
69 photos
7222 N OLA AVENUE TAMPA FL 33604
$1,550,000
-$50,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 524

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
11 photos
8005 N 13TH STREET TAMPA FL 33604
$1,500,000
Beds: 15
Baths: 10
Sq Ft:
Days on Market: 101

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
20 photos
7117 N ARMENIA AVENUE TAMPA FL 33604
$1,500,000
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 9

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
68 photos
344 W RIO VISTA COURT TAMPA FL 33604
$1,395,000
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 59

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
45 photos
110 W HIAWATHA STREET TAMPA FL 33604
$1,200,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 381

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
236 W NORTH STREET TAMPA FL 33604
$1,200,000
Beds: 6
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 80

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
1301 W WATERS AVENUE TAMPA FL 33604
$1,200,000
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 1549

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
24 photos
5924 RIVER TERRACE TAMPA FL 33604
$1,000,000
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 44

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
62 photos
7500 N OLA AVENUE TAMPA FL 33604
$999,990
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 53

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
8413 N HAMNER AVENUE TAMPA FL 33604
$995,000
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 263

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
6 photos
7208 N 12TH STREET TAMPA FL 33604
$995,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft:
Days on Market: 83

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
90 photos
1305 HILTON PLACE TAMPA FL 33604