159 results in search
1 photos
137000 PARK BOULEVARD SEMINOLE FL 33776
$2,500,000
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 121

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
11 photos
7633 131ST STREET SEMINOLE FL 33776
$2,350,000
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 290

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
12705 PARK BOULEVARD SEMINOLE FL 33776
$1,580,000
-$70,000
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 27

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
8 photos
12750 PARK BOULEVARD SEMINOLE FL 33776
$1,350,000
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 13

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
71 photos
13355 PARK BOULEVARD SEMINOLE FL 33776
$1,295,000
-$55,000
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 20

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
13509 PARK BOULEVARD SEMINOLE FL 33776
$1,255,000
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft:
Days on Market: 193

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
17 photos
13798 74TH AVENUE SEMINOLE FL 33776
$1,195,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 70

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
7 photos
13798 74TH AVENUE SEMINOLE FL 33776
$1,195,000
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 17

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
51 photos
10164 HODSON PLACE SEMINOLE FL 33776
$1,060,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 115

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
51 photos
10194 HODSON PLACE SEMINOLE FL 33776
$1,050,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 116

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
46 photos
10198 HODSON PLACE SEMINOLE FL 33776
$999,999
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 11

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
43 photos
13222 98TH AVENUE SEMINOLE FL 33776
$959,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 19

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
64 photos
13837 76TH AVENUE SEMINOLE FL 33776
$915,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 131

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
13734 76TH AVENUE SEMINOLE FL 33776
$914,900
-$100
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 210

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
66 photos
13951 HARBOR VIEW DRIVE SEMINOLE FL 33776
$899,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 192

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
44 photos
14254 84TH TERRACE SEMINOLE FL 33776
$894,000
Beds: 6
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 4

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
55 photos
7645 HARBOR VIEW WAY SEMINOLE FL 33776
$850,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 10

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
8430 144TH LANE SEMINOLE FL 33776
$849,900
-$25,100
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 57

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
75 photos
12897 88TH AVENUE SEMINOLE FL 33776
$849,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 7
Open: 5/23/26 1 PM - 3 PM,
6/6/26 1 PM - 3 PM,
6/20/26 1 PM - 3 PM

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
72 photos
8233 FOREST CIRCLE SEMINOLE FL 33776
$822,500
-$22,500
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 31

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
70 photos
8500 144TH LANE SEMINOLE FL 33776
$800,000
-$35,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 39

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
81 photos
9430 PATRICIA COURT SEMINOLE FL 33776
$799,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 47

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
44 photos
8580 139TH LANE SEMINOLE FL 33776
$799,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 54

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
57 photos
13781 74TH AVENUE SEMINOLE FL 33776
$775,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 33

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
86 photos
14261 PASSAGE WAY SEMINOLE FL 33776
$769,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 3

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
13703 OAK FOREST BOULEVARD SEMINOLE FL 33776
$759,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 60

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
13917 76TH TERRACE SEMINOLE FL 33776
$755,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 38

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
93 photos
13347 88TH PLACE SEMINOLE FL 33776
$750,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 14

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
87 photos
14557 ANCHORAGE CIRCLE SEMINOLE FL 33776
$749,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 73

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
13012 96TH AVENUE SEMINOLE FL 33776
$749,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 27

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment