45 results in search
32 photos
16817 NW 176TH WAY ALACHUA FL 32615
$459,900
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 134

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
17930 NW 170TH PLACE ALACHUA FL 32615
$423,990
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 24

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
17917 NW 172ND AVENUE ALACHUA FL 32615
$419,990
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 103

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
17124 NW 179TH WAY ALACHUA FL 32615
$419,990
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 81

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
25 photos
17219 NW 173RD DRIVE ALACHUA FL 32615
$409,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 229

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
17 photos
17124 NW 180TH TERRACE ALACHUA FL 32615
$405,990
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 16

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
73 photos
16913 NW 176TH WAY ALACHUA FL 32615
$403,600
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 114

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
17 photos
17878 NW 172ND AVENUE ALACHUA FL 32615
$392,990
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 88

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
17625 NW 168TH ROAD ALACHUA FL 32615
$389,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 162

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
13 photos
17048 NW 180TH TERRACE ALACHUA FL 32615
$389,070
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 51

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
23 photos
17657 NW 169TH PLACE ALACHUA FL 32615
$387,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 162

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
61 photos
16929 NW 176TH WAY ALACHUA FL 32615
$387,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 113

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
10 photos
17914 NW 170TH PLACE ALACHUA FL 32615
$385,990
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 52

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
10 photos
17087 NW 180TH TERRACE ALACHUA FL 32615
$385,990
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 16

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
19 photos
17641 NW 168TH ROAD ALACHUA FL 32615
$382,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 162

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
10 photos
17092 NW 179TH WAY ALACHUA FL 32615
$380,990
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 35

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
22 photos
16808 NW 178TH TERRACE ALACHUA FL 32615
$380,100
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 19

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
13 photos
17986 NW 170TH PLACE ALACHUA FL 32615
$374,990
-$2,000
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 60

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
13 photos
17176 NW 180TH TERRACE ALACHUA FL 32615
$372,990
-$4,000
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 81

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
52 photos
16881 NW 176TH WAY ALACHUA FL 32615
$371,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 52

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
66 photos
16865 NW 176TH WAY ALACHUA FL 32615
$370,200
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 52

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
16840 NW 178TH TERRACE ALACHUA FL 32615
$369,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 31

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
16794 NW 178TH TERRACE ALACHUA FL 32615
$369,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 31

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
14 photos
17035 NW 180TH TERRACE ALACHUA FL 32615
$364,990
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 29

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
23 photos
17066 NW 179TH WAY ALACHUA FL 32615
$363,070
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 39

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
23 photos
17113 NW 180TH TERRACE ALACHUA FL 32615
$363,070
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 16

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
23 photos
17026 NW 180TH TERRACE ALACHUA FL 32615
$363,070
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 3

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
14 photos
17152 NW 180TH TERRACE ALACHUA FL 32615
$362,990
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 11

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment