9 results in search
67 photos
795 OVERPOOL AVENUE DAVENPORT FL 33896
$520,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 26
Open: 5/16/26 11 AM - 1 PM

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
895 OVERPOOL AVENUE DAVENPORT FL 33896
$485,000
-$20,000
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 92

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
685 OVERPOOL AVE DAVENPORT FL 33896
$465,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 345

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
25 photos
9023 HOOTON WAY DAVENPORT FL 33896
$464,990
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 127

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
9035 NORLEY COURT DAVENPORT FL 33896
$450,000
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 32

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
6 photos
9081 OSCRAFT DRIVE DAVENPORT FL 33896
$403,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 435

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
21 photos
9100 OSCRAFT DRIVE DAVENPORT FL 33896
$399,990
-$10
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 110
Open: 5/16/26 11 PM - 3 PM,
5/17/26 - 3 PM

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
10 photos
925 OVERPOOL AVENUE DAVENPORT FL 33896
$379,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 10

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
495 OVERPOOL AVENUE DAVENPORT FL 33896
$2,400 / mo
-$150
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 64

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment