7 results in search
26 photos
956 IBIS CIRCLE INVERNESS FL 34453
$343,850
-$5,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 244

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
1160 HERON POINT DRIVE INVERNESS FL 34453
$305,600
-$5,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 234

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
19 photos
423 WOOD STORK TRAIL INVERNESS FL 34453
$302,050
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 114

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
25 photos
1100 HERON POINT DRIVE INVERNESS FL 34453
$290,250
-$5,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 204

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
19 photos
1117 HERON POINT DRIVE INVERNESS FL 34453
$286,250
-$5,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 272

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
25 photos
1090 HERON POINT DRIVE INVERNESS FL 34453
$281,250
-$5,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 204

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
1028 IBIS CIRCLE INVERNESS FL 34453
$278,450
-$5,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 245

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment