200 results in search
86 photos
401 ALBATROSS ROAD ROTONDA WEST FL 33947
$770,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 86

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
79 photos
1168 BOUNDARY BOULEVARD ROTONDA WEST FL 33947
$765,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 186

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
92 photos
226 W PINE VALLEY LANE ROTONDA WEST FL 33947
$765,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 298

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
506 ROTONDA CIRCLE ROTONDA WEST FL 33947
$700,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 620

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
55 photos
255 ROTONDA BOULEVARD ROTONDA WEST FL 33947
$699,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 13

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
59 photos
210 TOURNAMENT ROAD ROTONDA WEST FL 33947
$699,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 166

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
1 WHITE MARSH ROAD ROTONDA WEST FL 33947
$694,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 70

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
17 LONG MEADOW ROAD ROTONDA WEST FL 33947
$689,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 103

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
57 photos
79 MEDALIST ROAD ROTONDA WEST FL 33947
$685,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 239

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
56 photos
177 MEDALIST ROAD ROTONDA WEST FL 33947
$685,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 93

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
67 photos
1181 BOUNDARY BOULEVARD ROTONDA WEST FL 33947
$675,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 3

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
80 photos
646 BOUNDARY BOULEVARD ROTONDA WEST FL 33947
$659,000
-$16,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 156
Open: 5/24/26 12 PM - 3 PM

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
44 photos
776 ROTONDA CIRCLE ROTONDA WEST FL 33947
$649,900
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 1

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
46 photos
45 BUNKER LANE ROTONDA WEST FL 33947
$649,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 612

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
2 LONG MEADOW ROAD ROTONDA WEST FL 33947
$649,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 51

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
80 photos
55 ROTONDA CIRCLE ROTONDA WEST FL 33947
$645,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 18

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
75 photos
1132 BOUNDARY BOULEVARD ROTONDA WEST FL 33947
$635,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 52

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
54 photos
242 FAIRWAY ROAD ROTONDA WEST FL 33947
$630,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 95

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
52 photos
1082 BOUNDARY BOULEVARD ROTONDA WEST FL 33947
$629,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 11

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
774 ROTONDA CIRCLE ROTONDA WEST FL 33947
$625,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 185

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
73 photos
159 APRIL ROAD ROTONDA WEST FL 33947
$625,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 85

Updated 1 Minutes Ago