200 results in search
9 photos
LAKE MARKHAM ROAD SANFORD FL 32771
$6,500,000
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 117

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
10 photos
760 LAKE MARKHAM RD SANFORD FL 32771
$4,540,900
Beds: 4
Baths: 6
Sq Ft:
Days on Market: 192

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
3 photos
1100 E 1ST STREET SANFORD FL 32771
$3,950,000
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 127

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
94 photos
1501 LAKE MARKHAM ROAD SANFORD FL 32771
$3,700,000
Beds: 8
Baths: 7
Sq Ft:
Days on Market: 123

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
21 photos
201 W 1ST STREET SANFORD FL 32771
$3,690,000
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 52

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
2080 LAKE MARKHAM ROAD SANFORD FL 32771
$3,500,000
Beds: 5
Baths: 6
Sq Ft:
Days on Market: 55

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
14 photos
601 TUSCANY COURT SANFORD FL 32771
$2,325,000
Beds: 5
Baths: 6
Sq Ft:
Days on Market: 83

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
51 photos
4950 COUNTY ROAD 46A SANFORD FL 32771
$2,275,000
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 1180

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
20 photos
4950 COUNTY ROAD 46A BOULEVARD SANFORD FL 32773
$2,275,000
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 760

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
121 E 1ST STREET #101 SANFORD FL 32771
$2,000,000
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 195

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
5 photos
1800 S FRENCH AVENUE SANFORD FL 32771
$2,000,000
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 2101

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
57 photos
859 ISLE POINT SANFORD FL 32771
$1,998,000
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft:
Days on Market: 12

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
7375 COUNTY ROAD 427 SANFORD FL 32773
$1,900,000
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 966

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
44 photos
6125 VILLAGE EDGE PLACE SANFORD FL 32771
$1,718,981
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 319

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
LAKE MARKHAM ROAD SANFORD FL 32771
$1,700,000
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 289

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
81 photos
7718 FLEMINGWOOD COURT SANFORD FL 32771
$1,650,000
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft:
Days on Market: 87

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
100 photos
7341 BELLA FORESTA PLACE SANFORD FL 32771
$1,630,000
-$20,000
Beds: 5
Baths: 6
Sq Ft:
Days on Market: 53
Open: 5/16/26 12 PM - 3 PM

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
11 photos
LAKE MARKHAM ROAD SANFORD FL 32771
$1,625,000
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 97

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
10 photos
LAKE MARKHAM ROAD SANFORD FL 32771
$1,625,000
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 203

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
10 photos
LAKE MARKHAM ROAD SANFORD FL 32771
$1,625,000
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 203

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
10 photos
LAKE MARKHAM ROAD SANFORD FL 32771
$1,625,000
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 203

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
4 photos
2820 CAMERON AVENUE SANFORD FL 32773
$1,600,000
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 315

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
100 photos
5425 NEVADA AVENUE SANFORD FL 32771
$1,499,999
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 9

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
53 photos
7738 MARKHAM BEND PLACE SANFORD FL 32771
$1,395,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 6

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
13 photos
419 MARINA LOUIS PLACE #27 SANFORD FL 32771
$1,369,990
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft:
Days on Market: 111

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
12 photos
424 MARINA LOUIS POINT #7 SANFORD FL 32771
$1,312,990
-$7,000
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft:
Days on Market: 48

Updated 10 Minutes Ago