89 results in search
70 photos
26112 ESTATES RIDGE DRIVE SORRENTO FL 32776
$2,319,000
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft:
Days on Market: 22

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
59 photos
32133 WOLF BRANCH LANE SORRENTO FL 32776
$1,675,000
Beds: 4
Baths: 5
Sq Ft:
Days on Market: 121

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
63 photos
32544 HAWKS LAKE LANE SORRENTO FL 32776
$1,599,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 37

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
75 photos
26023 ESTATES RIDGE DRIVE SORRENTO FL 32776
$1,550,000
Beds: 5
Baths: 6
Sq Ft:
Days on Market: 15

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
17 photos
33015 SAHARA COURT SORRENTO FL 32776
$1,395,000
-$104,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 34

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
92 photos
32137 WOLF BRANCH LANE SORRENTO FL 32776
$1,390,000
Beds: 4
Baths: 5
Sq Ft:
Days on Market: 298

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
90 photos
22301 CORONADO SOMERSET DRIVE SORRENTO FL 32776
$1,380,000
-$10,000
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft:
Days on Market: 68

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
70 photos
25863 CROSSINGS BLUFF LANE SORRENTO FL 32776
$1,250,000
Beds: 5
Baths: 6
Sq Ft:
Days on Market: 15

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
55 photos
6892 SWAIN ROAD SORRENTO FL 32776
$1,230,000
-$20,000
Beds: 5
Baths: 6
Sq Ft:
Days on Market: 101

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
32049 RED TAIL BOULEVARD SORRENTO FL 32776
$1,150,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 45

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
52 photos
25514 HIGH HAMPTON CIRCLE SORRENTO FL 32776
$1,144,000
-$51,000
Beds: 5
Baths: 6
Sq Ft:
Days on Market: 106

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
49 photos
25840 FEATHER RIDGE LANE SORRENTO FL 32776
$1,129,000
Beds: 4
Baths: 5
Sq Ft:
Days on Market: 33

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
76 photos
32519 HAWKS LAKE LANE SORRENTO FL 32776
$1,100,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 4

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
45 photos
25551 HAWKS RUN LANE SORRENTO FL 32776
$994,999
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft:
Days on Market: 236

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
59 photos
25620 GRANDVIEW POINTE SORRENTO FL 32776
$979,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 66

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
96 photos
32708 GERE LANE SORRENTO FL 32776
$899,000
Beds: 4
Baths: 6
Sq Ft:
Days on Market: 234

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
52 photos
23404 HOBDY ROAD SORRENTO FL 32776
$899,000
Beds: 2
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 75

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
63 photos
31778 RED TAIL BOULEVARD SORRENTO FL 32776
$895,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 47

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
55 photos
32040 CHESTNUT LANE SORRENTO FL 32776
$885,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 13

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
64 photos
25515 HAWKS RUN LANE SORRENTO FL 32776
$875,000
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 113

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
51 photos
25920 ROUNDABOUT POINT SORRENTO FL 32776
$875,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 41

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
52 photos
32345 WOLFS TRAIL SORRENTO FL 32776
$849,000
-$26,000
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 77

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
70 photos
25855 CROSSINGS BLUFF LANE SORRENTO FL 32776
$829,000
-$30,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 54

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
25447 HIGH HAMPTON CIRCLE SORRENTO FL 32776
$799,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 93

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
49 photos
30339 PLYMOUTH CREEK CIRCLE SORRENTO FL 32776
$739,000
-$6,000
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft:
Days on Market: 77

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
73 photos
32637 VIEW HAVEN LANE SORRENTO FL 32776
$699,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 6

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
25612 HAWKS RUN LANE SORRENTO FL 32776
$689,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 95

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
30502 SEAFORTH DRIVE SORRENTO FL 32776
$665,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 55

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
63 photos
34142 MADIERA LANE SORRENTO FL 32776
$660,000
-$20,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 18

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
54 photos
23440 OAK LANE SORRENTO FL 32776
$650,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 43
Open: 5/17/26 11:30 AM - 1:30 PM

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment