182 results in search
9 photos
7045 HIBISCUS SOUTH PASADENA FL 33707
$2,395,000
Beds: 6
Baths: 6
Sq Ft:
Days on Market: 1

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
6 photos
6740 PARK STREET SOUTH PASADENA FL 33707
$1,800,000
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 105

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
6990 GREVILLA AVENUE SOUTH PASADENA FL 33707
$1,283,000
Beds: 8
Baths: 6
Sq Ft:
Days on Market: 75

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
16 photos
7001 & 7011 HIBISCUS AVENUE SOUTH PASADENA FL 33707
$995,000
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 43

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
64 photos
7882 SAILBOAT KEY BOULEVARD #605 SOUTH PASADENA FL 33707
$970,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 18

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
1425 COREY WAY SOUTH PASADENA FL 33707
$925,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 89

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
7963 SAILBOAT KEY BOULEVARD #PH801 SOUTH PASADENA FL 33707
$897,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 8

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
7932 SAILBOAT KEY BOULEVARD #806 SOUTH PASADENA FL 33707
$839,900
-$10,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 67

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
96 photos
7862 SAILBOAT KEY BOULEVARD #506 SOUTH PASADENA FL 33707
$799,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 60

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
25 photos
7902 SAILBOAT KEY BOULEVARD #608 SOUTH PASADENA FL 33707
$789,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 66

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
57 photos
7004 GREVILLA AVENUE SOUTH PASADENA FL 33707
$715,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 60

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
56 photos
7979 SAILBOAT KEY BOULEVARD #208 SOUTH PASADENA FL 33707
$699,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 60

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
51 photos
1848 SHORE DRIVE #501 SOUTH PASADENA FL 33707
$650,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 176

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
18 photos
7932 SAILBOAT KEY BOULEVARD #101 SOUTH PASADENA FL 33707
$649,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 26

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
66 photos
7400 SUN ISLAND DRIVE #802 SOUTH PASADENA FL 33707
$640,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 309

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
59 photos
1304 PASADENA AVENUE #3 SOUTH PASADENA FL 33707
$599,999
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 153

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
54 photos
7892 SAILBOAT KEY BOULEVARD #206 SOUTH PASADENA FL 33707
$599,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 201

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
46 photos
7902 SAILBOAT KEY BOULEVARD #206 SOUTH PASADENA FL 33707
$575,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 270

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
1848 SHORE DRIVE #101 SOUTH PASADENA FL 33707
$559,000
$10,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 4

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
62 photos
7984 SAILBOAT KEY BOULEVARD #502 SOUTH PASADENA FL 33707
$549,900
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 48

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
81 photos
6903 S SHORE DRIVE SOUTH PASADENA FL 33707
$549,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 243

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
1848 SHORE DRIVE #301 SOUTH PASADENA FL 33707
$549,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 27

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
7907 SAILBOAT KEY BOULEVARD #205 SOUTH PASADENA FL 33707
$525,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 187

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
58 photos
7893 SAILBOAT KEY BOULEVARD #101 SOUTH PASADENA FL 33707
$499,900
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 15

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
97 photos
7979 SAILBOAT KEY BOULEVARD #205 SOUTH PASADENA FL 33707
$499,000
-$26,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 52

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
7932 SAILBOAT KEY BOULEVARD #402 SOUTH PASADENA FL 33707
$499,000
-$21,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 43

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
54 photos
7300 SUN ISLAND DRIVE #706 SOUTH PASADENA FL 33707
$498,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 293

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
93 photos
7932 SAILBOAT KEY BOULEVARD #603 SOUTH PASADENA FL 33707
$475,000
-$4,900
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 109

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
1868 SHORE DRIVE #514 SOUTH PASADENA FL 33707
$475,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 83

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
55 photos
7979 SAILBOAT KEY BOULEVARD #306 SOUTH PASADENA FL 33707
$450,000
-$25,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 34

Updated 5 Minutes Ago
- BAY ISLAND GROUP
- BAY ISLAND GROUP 1
- BAY ISLAND GROUP 2
- BAY ISLAND GROUP 3
- BAY ISLAND GROUP 4
- BAY ISLAND GROUP 4A
- BAY ISLAND GROUP 5
- BAY ISLAND GROUP 6
- BAY ISLAND GROUP 6 CONDO
- BAY ISLAND GROUP 7
- BAY ISLAND GROUP 10
- BAY ISLAND GROUP 11
- BAY ISLAND GROUP 12
- BAY ISLAND GROUP 13
- BAY ISLAND GROUP 14
- BAY ISLAND GROUP 15
- BAY ISLAND GROUP NO.5 CONDO APT 171
- BAY ISLAND GROUP NO. 13
- BOCA CIEGA APTS
- BROOKWOOD 1ST ADD
- BROOKWOOD SUB
- CASA PRIMA APTS CONDO
- CAUSEWAY VILLAGE 55 AN DUP
- PASADENA GOLF CLUB ESTATES
- PASADENA GOLF CLUB ESTATES SEC 4