200 results in search
37 photos
3840 CARDENAL AVENUE SUN CITY CENTER FL 33573
$624,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 15

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
3908 GAVIOTA DRIVE SUN CITY CENTER FL 33573
$615,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 110

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
1619 ANASTACIA LANE SUN CITY CENTER FL 33573
$598,999
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 161

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
87 photos
2328 PLATINUM DRIVE SUN CITY CENTER FL 33573
$590,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 4

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
79 photos
2208 MYRTLE VISTA COURT SUN CITY CENTER FL 33573
$589,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 9

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
67 photos
9817 SAGE CREEK DRIVE SUN CITY CENTER FL 33573
$579,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 8

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
62 photos
2327 PLATINUM DRIVE SUN CITY CENTER FL 33573
$569,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 54

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
3730 GAVIOTA DRIVE SUN CITY CENTER FL 33573
$559,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 31

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
4026 SALIDA DELSOL DRIVE SUN CITY CENTER FL 33573
$549,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 81

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
915 VISTA VERDE LANE SUN CITY CENTER FL 33573
$549,900
-$20,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 100

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
53 photos
301 THORN HILL PLACE SUN CITY CENTER FL 33573
$525,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 204

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
3819 SALIDA DELSOL DRIVE SUN CITY CENTER FL 33573
$525,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 50

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
1511 ORACLE DRIVE SUN CITY CENTER FL 33573
$515,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 92

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
1613 EMERALD DUNES DRIVE SUN CITY CENTER FL 33573
$514,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft:
Days on Market: 57

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
9328 CHANNING HILL DRIVE SUN CITY CENTER FL 33573
$500,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 33

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
1924 NEW BEDFORD DRIVE SUN CITY CENTER FL 33573
$499,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 161

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
1618 EMERALD DUNES DRIVE SUN CITY CENTER FL 33573
$499,000
-$11,000
Beds: 2
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 12

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
3822 CARDENAL AVENUE SUN CITY CENTER FL 33573
$486,000
-$33,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 16

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
51 photos
504 RIMINI VISTA WAY SUN CITY CENTER FL 33573
$484,950
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 18

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
74 photos
1917 E VIEW DRIVE SUN CITY CENTER FL 33573
$484,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 79

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
82 photos
2002 E VIEW DRIVE SUN CITY CENTER FL 33573
$479,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 0
Open: 5/19/26 9:30 AM - 12 PM,
5/22/26 10:30 AM - 1 PM

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
49 photos
2110 W VIEW DRIVE SUN CITY CENTER FL 33573
$475,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 94

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
46 photos
7021 KING CREEK DRIVE SUN CITY CENTER FL 33573
$474,900
-$100
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 183

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
81 photos
213 N BROCKFIELD DRIVE SUN CITY CENTER FL 33573
$474,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 3

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
13 photos
15510 WICKED STRONG STREET SUN CITY CENTER FL 33573
$470,000
Beds: 6
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 11

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
55 photos
10003 GEESE TRAIL CIRCLE SUN CITY CENTER FL 33573
$469,000
-$6,000
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 67

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
67 photos
2221 PLATINUM DRIVE SUN CITY CENTER FL 33573
$467,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 100

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
67 photos
3610 MONTERO COURT SUN CITY CENTER FL 33573
$465,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 387

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
1134 SIGNATURE DRIVE SUN CITY CENTER FL 33573
$460,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft:
Days on Market: 9

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
57 photos
2320 PLATINUM DRIVE SUN CITY CENTER FL 33573
$459,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft:
Days on Market: 155

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment