67 results in search
1 photos
MINT PLACE CHIPLEY FL 32428
$374,000
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 275

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
4 photos
HIGHWAY 20 YOUNGSTOWN FL 32466
$80,000
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 127

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
6 photos
860 ROCK HILL CHURCH ROAD COTTONDALE FL 32431
$65,999
-$1,000
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 47

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
3 photos
MAIN STREET CHIPLEY FL 32428
$57,000
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 424

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
2 photos
Lot 8 THRUSH COURT #1 CHIPLEY FL 32428
$49,900
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 640

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
6 photos
Lot 26 Unit 6 Blk 365 WASHINGTON BOULEVARD CHIPLEY FL 32428
$44,900
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 148

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
6 photos
Lot 29 Unit 6 Blk 365 WASHINGTON BOULEVARD CHIPLEY FL 32428
$44,900
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 148

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
2 photos
PARAGON PLACE CHIPLEY FL 32428
$35,000
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 162

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
2 photos
PARAGON PLACE CHIPLEY FL 32428
$35,000
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 162

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
CASCADE DRIVE CHIPLEY FL 32428
$26,500
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 112

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
SUNNY HILLS BOULEVARD CHIPLEY FL 32428
$25,000
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 179

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
CREST LANE CHIPLEY FL 32428
$23,000
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 168

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
2 photos
ESMONT AVENUE CHIPLEY FL 32428
$22,000
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 325

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
00 LARK COURT CHIPLEY FL 32428
$21,000
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 83

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
6 photos
Lot 11 Unit 6 Blk 344 ELKCAM BOULEVARD CHIPLEY FL 32428
$18,900
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 36

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
7 photos
Lot 7, Unit 2, Blk 213 DELFT DRIVE CHIPLEY FL 32428
$18,900
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 49

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
12 photos
PATE POND ROAD CARYVILLE FL 32427
$18,000
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 281

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
2 photos
MELSHIRE DRIVE CHIPLEY FL 32428
$17,000
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 325

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
DUMAJACK ROAD CHIPLEY FL 32428
$16,500
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 310

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
DUMAJACK ROAD CHIPLEY FL 32428
$16,500
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 310

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
DUMAJACK ROAD CHIPLEY FL 32428
$16,500
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 310

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
7 photos
WINDBROOK STREET CHIPLEY FL 32428
$15,900
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 39

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
5 photos
HEMLOCK CIRCLE CHIPLEY FL 32428
$15,900
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 39

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
4 photos
Lot 2 Unit 6 Blk 346 HAGAR AVENUE CHIPLEY FL 32428
$14,900
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 148

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
2 photos
OLD SPANISH TRAIL CARYVILLE FL 32427
$13,800
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 628

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
8 photos
Lot 10 Unit 2 Blk 257 SHENANDOAH BOULEVARD CHIPLEY FL 32428
$12,900
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 147

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
6 photos
Lot 5 Unit 1 Blk 94 PINEHURST AVENUE CHIPLEY FL 32428
$12,900
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 86

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
3 photos
AINSWORTH DRIVE CHIPLEY FL 32428
$12,500
-$500
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 798

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
3 photos
DURHAM DRIVE CHIPLEY FL 32428
$12,000
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 199

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
6 photos
Lot 6 Unit 7 Blk 440 LIGHTWOOD DRIVE CHIPLEY FL 32428
$11,900
Beds:
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 128

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment